11.2.2018

17:20

FC Bepon

FC Bepon

flag 2 : 1
(2 : 1)
flag

Prípravka 99

Prípravka 99

Finále

11.2.2018

17:05

Pivkári

Pivkári

flag 7 : 3
(7 : 3)
flag

Papalalulu

Papalalulu

O 3. miesto

11.2.2018

16:35

FC Bepon

FC Bepon

flag 2 : 1 (2 : 1)
(1 : 1)
flag

Pivkári

Pivkári

Semifinále 1

11.2.2018

16:35

Prípravka 99

Prípravka 99

flag 8 : 2
(8 : 2)
flag

Papalalulu

Papalalulu

Semifinále 2

11.2.2018

16:05

Papalalulu

Papalalulu

flag 5 : 3
(5 : 3)
flag

Remos

Remos

Štvrťfinále 3

11.2.2018

16:05

Prípravka 99

Prípravka 99

flag 6 : 1
(6 : 1)
flag

Jedáleň Mirka

Jedáleň Mirka

Štvrťfinále 4

11.2.2018

15:40

Remos

Remos

flag 4 : 3
(4 : 3)
flag

FC Jaščurky

FC Jaščurky

Skupina D

11.2.2018

15:40

Trogári

Trogári

flag 5 : 5
(5 : 5)
flag

PC RENTI

PC RENTI

Skupina D

11.2.2018

15:40

Prípravka 99

Prípravka 99

flag 5 : 2
(5 : 2)
flag

AS Guard

AS Guard

Skupina D

11.2.2018

15:20

TIKI TAKA

TIKI TAKA

flag 1 : 3
(1 : 3)
flag

CRVENA ZVEZDA

CRVENA ZVEZDA

Skupina C

11.2.2018

15:20

Papalalulu

Papalalulu

flag 4 : 1
(4 : 1)
flag

Jedáleň Mirka

Jedáleň Mirka

Skupina C

11.2.2018

15:20

Hlohovecké hviezdy

Hlohovecké hviezdy

flag Kontumovaný flag

Oranjes

Oranjes

Skupina C

11.2.2018

15:00

AS Guard

AS Guard

flag 2 : 3
(2 : 3)
flag

Remos

Remos

Skupina D

11.2.2018

15:00

Prípravka 99

Prípravka 99

flag 6 : 2
(6 : 2)
flag

Trogári

Trogári

Skupina D

11.2.2018

15:00

FC Jaščurky

FC Jaščurky

flag 2 : 0
(2 : 0)
flag

PC RENTI

PC RENTI

Skupina D

11.2.2018

14:40

Oranjes

Oranjes

flag 0 : 3
(0 : 3)
flag

CRVENA ZVEZDA

CRVENA ZVEZDA

Skupina C

11.2.2018

14:40

Jedáleň Mirka

Jedáleň Mirka

flag 1 : 0
(1 : 0)
flag

Hlohovecké hviezdy

Hlohovecké hviezdy

Skupina C

11.2.2018

14:40

Papalalulu

Papalalulu

flag 2 : 1
(2 : 1)
flag

TIKI TAKA

TIKI TAKA

Skupina C

11.2.2018

14:20

Prípravka 99

Prípravka 99

flag 4 : 2
(4 : 2)
flag

Remos

Remos

Skupina D

11.2.2018

14:20

Trogári

Trogári

flag 1 : 3
(1 : 3)
flag

FC Jaščurky

FC Jaščurky

Skupina D

11.2.2018

14:20

AS Guard

AS Guard

flag 2 : 2
(2 : 2)
flag

PC RENTI

PC RENTI

Skupina D

11.2.2018

14:00

TIKI TAKA

TIKI TAKA

flag 0 : 2
(0 : 2)
flag

Oranjes

Oranjes

Skupina C

11.2.2018

14:00

Jedáleň Mirka

Jedáleň Mirka

flag 3 : 2
(3 : 2)
flag

CRVENA ZVEZDA

CRVENA ZVEZDA

Skupina C

11.2.2018

14:00

Papalalulu

Papalalulu

flag 4 : 1
(4 : 1)
flag

Hlohovecké hviezdy

Hlohovecké hviezdy

Skupina C

11.2.2018

13:40

AS Guard

AS Guard

flag 3 : 1
(3 : 1)
flag

Trogári

Trogári

Skupina D

11.2.2018

13:40

Remos

Remos

flag 1 : 2
(1 : 2)
flag

PC RENTI

PC RENTI

Skupina D

11.2.2018

13:40

Prípravka 99

Prípravka 99

flag 4 : 2
(4 : 2)
flag

FC Jaščurky

FC Jaščurky

Skupina D

11.2.2018

13:20

Papalalulu

Papalalulu

flag 3 : 1
(3 : 1)
flag

Oranjes

Oranjes

Skupina C

11.2.2018

13:20

Hlohovecké hviezdy

Hlohovecké hviezdy

flag 0 : 2
(0 : 2)
flag

CRVENA ZVEZDA

CRVENA ZVEZDA

Skupina C

11.2.2018

13:20

Jedáleň Mirka

Jedáleň Mirka

flag 4 : 0
(4 : 0)
flag

TIKI TAKA

TIKI TAKA

Skupina C

11.2.2018

13:00

Remos

Remos

flag 2 : 0
(2 : 0)
flag

Trogári

Trogári

Skupina D

11.2.2018

13:00

AS Guard

AS Guard

flag 3 : 2
(3 : 2)
flag

FC Jaščurky

FC Jaščurky

Skupina D

11.2.2018

13:00

Prípravka 99

Prípravka 99

flag 3 : 3
(3 : 3)
flag

PC RENTI

PC RENTI

Skupina D

11.2.2018

12:40

Pivkári

Pivkári

flag 6 : 2
(6 : 2)
flag

FC Letka

FC Letka

Štvrťfinále 1

11.2.2018

12:40

FC Bepon

FC Bepon

flag 3 : 0
(3 : 0)
flag

Brothers

Brothers

Štvrťfinále 2

11.2.2018

12:20

Papalalulu

Papalalulu

flag 0 : 0
(0 : 0)
flag

CRVENA ZVEZDA

CRVENA ZVEZDA

Skupina C

11.2.2018

12:20

Jedáleň Mirka

Jedáleň Mirka

flag 0 : 0
(0 : 0)
flag

Oranjes

Oranjes

Skupina C

11.2.2018

12:20

Hlohovecké hviezdy

Hlohovecké hviezdy

flag 0 : 2
(0 : 2)
flag

TIKI TAKA

TIKI TAKA

Skupina C

11.2.2018

12:00

TO-DAY, U Capka

TO-DAY, U Capka

flag 11 : 1
(11 : 1)
flag

Pelikani

Pelikani

Skupina B

11.2.2018

12:00

L-Trade

L-Trade

flag 4 : 2
(4 : 2)
flag

FK MVtools

FK MVtools

Skupina B

11.2.2018

12:00

Pivkári

Pivkári

flag 1 : 2
(1 : 2)
flag

FC Bepon

FC Bepon

Skupina B

11.2.2018

11:40

FC Letka

FC Letka

flag 2 : 0
(2 : 0)
flag

FC Blue Dragons

FC Blue Dragons

Skupina A

11.2.2018

11:40

Brothers

Brothers

flag 2 : 1
(2 : 1)
flag

LOS POLLOS HERMANOS

LOS POLLOS HERMANOS

Skupina A

11.2.2018

11:40

Detroit

Detroit

flag 1 : 3
(1 : 3)
flag

Atletico Trnava F.C.

Atletico Trnava F.C.

Skupina A

11.2.2018

11:20

FC Bepon

FC Bepon

flag 3 : 0
(3 : 0)
flag

L-Trade

L-Trade

Skupina B

11.2.2018

11:20

Pivkári

Pivkári

flag 2 : 1
(2 : 1)
flag

TO-DAY, U Capka

TO-DAY, U Capka

Skupina B

11.2.2018

11:20

FK MVtools

FK MVtools

flag 2 : 1
(2 : 1)
flag

Pelikani

Pelikani

Skupina B

11.2.2018

11:00

Atletico Trnava F.C.

Atletico Trnava F.C.

flag 1 : 2
(1 : 2)
flag

Brothers

Brothers

Skupina A

11.2.2018

11:00

Detroit

Detroit

flag 2 : 4
(2 : 4)
flag

FC Letka

FC Letka

Skupina A

11.2.2018

11:00

LOS POLLOS HERMANOS

LOS POLLOS HERMANOS

flag 3 : 0
(3 : 0)
flag

FC Blue Dragons

FC Blue Dragons

Skupina A

11.2.2018

10:40

Pivkári

Pivkári

flag 2 : 0
(2 : 0)
flag

L-Trade

L-Trade

Skupina B

11.2.2018

10:40

FC Bepon

FC Bepon

flag 3 : 1
(3 : 1)
flag

Pelikani

Pelikani

Skupina B

11.2.2018

10:40

TO-DAY, U Capka

TO-DAY, U Capka

flag 4 : 1
(4 : 1)
flag

FK MVtools

FK MVtools

Skupina B

11.2.2018

10:20

FC Letka

FC Letka

flag 4 : 1
(4 : 1)
flag

LOS POLLOS HERMANOS

LOS POLLOS HERMANOS

Skupina A

11.2.2018

10:20

Atletico Trnava F.C.

Atletico Trnava F.C.

flag 2 : 2
(2 : 2)
flag

FC Blue Dragons

FC Blue Dragons

Skupina A

11.2.2018

10:20

Detroit

Detroit

flag 2 : 4
(2 : 4)
flag

Brothers

Brothers

Skupina A

11.2.2018

10:00

Pivkári

Pivkári

flag 1 : 0
(1 : 0)
flag

FK MVtools

FK MVtools

Skupina B

11.2.2018

10:00

FC Bepon

FC Bepon

flag 2 : 1
(2 : 1)
flag

TO-DAY, U Capka

TO-DAY, U Capka

Skupina B

11.2.2018

10:00

L-Trade

L-Trade

flag 2 : 0
(2 : 0)
flag

Pelikani

Pelikani

Skupina B

11.2.2018

09:40

Detroit

Detroit

flag 1 : 1
(1 : 1)
flag

LOS POLLOS HERMANOS

LOS POLLOS HERMANOS

Skupina A

11.2.2018

09:40

Atletico Trnava F.C.

Atletico Trnava F.C.

flag 3 : 2
(3 : 2)
flag

FC Letka

FC Letka

Skupina A

11.2.2018

09:40

Brothers

Brothers

flag 5 : 0
(5 : 0)
flag

FC Blue Dragons

FC Blue Dragons

Skupina A

11.2.2018

09:20

L-Trade

L-Trade

flag 2 : 1
(2 : 1)
flag

TO-DAY, U Capka

TO-DAY, U Capka

Skupina B

11.2.2018

09:20

FC Bepon

FC Bepon

flag 3 : 0
(3 : 0)
flag

FK MVtools

FK MVtools

Skupina B

11.2.2018

09:20

Pivkári

Pivkári

flag 3 : 1
(3 : 1)
flag

Pelikani

Pelikani

Skupina B

11.2.2018

09:00

Detroit

Detroit

flag 0 : 0
(0 : 0)
flag

FC Blue Dragons

FC Blue Dragons

Skupina A

11.2.2018

09:00

Brothers

Brothers

flag 0 : 5
(0 : 5)
flag

FC Letka

FC Letka

Skupina A

11.2.2018

09:00

Atletico Trnava F.C.

Atletico Trnava F.C.

flag 1 : 2
(1 : 2)
flag

LOS POLLOS HERMANOS

LOS POLLOS HERMANOS

Skupina A

nodata

Táto stránka nemá k dispozícii žiadne údaje. Databáza je prázdna.

PosHráčGólovZápasy
1

Štefánik Juraj

Prípravka 99

14 7
2

Klemens Viktor

Prípravka 99

10 7
3

Židzik Miroslav

Papalalulu

8 8
4

Sučka Jaroslav

FC Jaščurky

6 4
5
Kuboši

Kuboši Lukáš

Brothers

6 5
6

Jambor Lukáš

FC Letka

6 5
7

Félix Ľudevít

FC Bepon

6 7
8

Repa Jaroslav

FC Letka

5 5
9

Vinclér Milan

TO-DAY, U Capka

5 5
10

Zeleník Ondrej

PC RENTI

5 5
Priebežná tabuľka: Skupina A
PosTímZáp.VRPVPSGIG+/-Body
1 FC Letka 5 4 0 1 0 17 6 11 12
2 Brothers 5 4 0 1 0 13 9 4 12
3 LOS POLLOS HERMANOS 5 2 1 2 0 8 8 0 7
4 Atletico Trnava F.C. 5 2 1 2 0 10 9 1 7
5 Detroit 5 0 2 3 0 6 12 -6 2
6 FC Blue Dragons 5 0 2 3 0 2 12 -10 2
Priebežná tabuľka: Skupina B
PosTímZáp.VRPVPSGIG+/-Body
1 FC Bepon 5 5 0 0 0 13 3 10 15
2 Pivkári 5 4 0 1 0 9 4 5 12
3 L-Trade 5 3 0 2 0 8 8 0 9
4 TO-DAY, U Capka 5 2 0 3 0 18 8 10 6
5 FK MVtools 5 1 0 4 0 5 13 -8 3
6 Pelikani 5 0 0 5 0 4 21 -17 0
Priebežná tabuľka: Skupina C
PosTímZáp.VRPVPSGIG+/-Body
1 Papalalulu 5 4 1 0 0 13 4 9 13
2 Jedáleň Mirka 5 3 1 1 0 9 6 3 10
3 CRVENA ZVEZDA 5 3 1 1 0 10 4 6 10
4 Oranjes 5 2 1 2 0 6 6 0 7
5 TIKI TAKA 5 1 0 4 0 4 11 -7 3
6 Hlohovecké hviezdy 5 0 0 5 0 1 12 -11 0
Priebežná tabuľka: Skupina D
PosTímZáp.VRPVPSGIG+/-Body
1 Prípravka 99 5 4 1 0 0 22 11 11 13
2 Remos 5 3 0 2 0 12 11 1 9
3 AS Guard 5 2 1 2 0 12 13 -1 7
4 FC Jaščurky 5 2 0 3 0 12 12 0 6
5 PC RENTI 5 1 3 1 0 12 13 -1 6
6 Trogári 5 0 1 4 0 9 19 -10 1
Priebežná tabuľka: Štvrťfinále 1
PosTímZáp.VRPVPSGIG+/-Body
1 Pivkári 1 1 0 0 0 6 2 4 3
2 FC Letka 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
Priebežná tabuľka: Štvrťfinále 2
PosTímZáp.VRPVPSGIG+/-Body
1 FC Bepon 1 1 0 0 0 3 0 3 3
2 Brothers 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
Priebežná tabuľka: Štvrťfinále 3
PosTímZáp.VRPVPSGIG+/-Body
1 Papalalulu 1 1 0 0 0 5 3 2 3
2 Remos 1 0 0 1 0 3 5 -2 0
Priebežná tabuľka: Štvrťfinále 4
PosTímZáp.VRPVPSGIG+/-Body
1 Prípravka 99 1 1 0 0 0 6 1 5 3
2 Jedáleň Mirka 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
Priebežná tabuľka: Semifinále 1
PosTímZáp.VRPVPSGIG+/-Body
1 FC Bepon 1 0 1 0 1 2 1 1 2
2 Pivkári 1 0 1 0 0 1 2 -1 1
Priebežná tabuľka: Semifinále 2
PosTímZáp.VRPVPSGIG+/-Body
1 Prípravka 99 1 1 0 0 0 8 2 6 3
2 Papalalulu 1 0 0 1 0 2 8 -6 0
Priebežná tabuľka: O 3. miesto
PosTímZáp.VRPVPSGIG+/-Body
1 Pivkári 1 1 0 0 0 7 3 4 3
2 Papalalulu 1 0 0 1 0 3 7 -4 0
Priebežná tabuľka: Finále
PosTímZáp.VRPVPSGIG+/-Body
1 FC Bepon 1 1 0 0 0 2 1 1 3
2 Prípravka 99 1 0 0 1 0 1 2 -1 0